Saat 11-12-13'de hesaplarını kontrol edenlere, her gün 50 bin TL ödeme olacak! Banka açıkladı!

50000 TL kadar nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurulan gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz kampanyalarda öğlen arasında başvuru yapan kişiler, düşük faizle kredi alacak.

Saat 11-12-13'de hesaplarını kontrol edenlere, her gün 50 bin TL ödeme olacak! Banka açıkladı!

Akbank ve Denizbank tarafından başlatılan yeni kampanyayla birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşların banka politikalarına uygun olmaları durumunda alabilecekleri 50000 TL ödeme gelir belgesiz, masrafsız ve kefilsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Akbank ve Denizbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında banka politikalarına uygun olup, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi şartlarına uygun faiz oranları ile birlikte hemen sizlere verilecektir.

Akbank üzerinden DenizBank aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda kredi ödemeleri gerçekleştirilir.

BAŞVURU

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerde, SMS atarak işlem yapabilir. Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz.

Denizbank ve Akbank üzerinden yapılacak olan başvurularda, ihtiyaç kredisi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu bankan üzerinden isterlerse internet üzerinden de kredi alabilirler. Denizbank ve Akbank hesabınızın olması durumunda internet üzerinden alacağınız krediler ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurunuzu 5 dakika içerisinde yapabilir ve kredi ödemenizi hesabınıza yatırabilirsiniz. Nakit sıkıntısı çeken tüm vatandaşlar, 50000 TL kredi kullanmaları durumunda 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, bankadan ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler