Resmi olarak açıklandı: Emekliye ek ödeme verileceği tarih belli oldu!

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, ek ödeme alabilirsiniz ve bu tarihte belli oldu.

Resmi olarak açıklandı: Emekliye ek ödeme verileceği tarih belli oldu!

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, ek ödeme alabilirsiniz ve bu tarihte belli oldu. Emekli maaş hesapları üzerinden kamu bankaları aracılığı ile birlikte verilecek olan ek ödemeleriyle ilgili sürekli olarak güncel kampanyalar paylaşılıyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden almanız durumunda 50000 tl kadar daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olan vatandaşlara 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturmaları halinde, kimlikleriyle birlikte ödeme verilecek.

50000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emekleri için başlatılan bu kampanyada, maaş müşterileri olan vatandaşlar, ödeme alabiliyor. Emekli maaş, müşterilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi işlemlerini gerçekleştirmeleri halinde kullanabilecekleri bu kampanyalara katılarak diledikleri zaman ödeme alabiliyor. Emekli olan ve kredi kullanan tüm vatandaşlar, uygun faizlerle ödemelerini gerçekleştirebilirler ve ihtiyaç kredisi alabilmektedirler.

KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubesine giderek kimliğinizle birlikte bireysel temsilciden kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel temsilci üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda, hızlı bir şekilde sonuç alabilecek ve onaylanan krediyi hemen görebileceksiniz. Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de işlemlerini yapabiliyorlar.

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hemen hızlı birşekilde ödeme veriyor.

Önceki ve Sonraki Haberler