Resmi gazetede yayımlandı: Emekliye 19.000 TL net ödeme olacak

Emekli maaşı alan vatandaşlar, 19000 TL nakit ödemesi alabilecek.

Resmi gazetede yayımlandı: Emekliye 19.000 TL net ödeme olacak

Son dakika haberine göre, emekli olan vatandaşlar, 19000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. Resmi gazetede yayınlanan bu haber ile birlikte 19000 TL'ye kadar nakit kullanacak olan tüm emeklilere kamu bankaları destek ödemesi verecek. Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar, 19000 TL ödeme alabilmeleri için daha önce bankalardan kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olması gerekiyor. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi alabilecek ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman kullanabileceksiniz.

BAŞVURU

İhtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan destek kredi başvurusunda bulunabiliyor. Nakit ihtiyacı olan emekler bu kampanyaları katılabilmeleri için emekli maaşlarını kamu bankaları üzerinden almaları şartıyla 19000 TL ödenen ediliyor.

Emekli için verilecek olan 19000 TL, ödemelerde daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapan vatandaşlara devlet destekli, faiz oranlarıyla birlikte nakit ödeme yapılacağı Resmi Gazetede yayınlandı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da, işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan kredinizi görebileceksiniz.

Daha yüksek limitlerde kredi kullanmak istiyorsanız, banka sizlere destek verecek ve emekli maaş hesabınız üzerinden işlem yaparak, kredi kullanabileceksiniz.