Resmi gazetede "Gece" Açıklandı! 13 ve 16 bin TL ödeme emekliye yapılacak!

13 ve 16 bin TL arasında emekli ödemesi alacak olan tüm vatandaşları, Resmi Gazetede yapılan açıklama ile birlikte nakit kredi ödemeleri verileceği açıklandı.

Resmi gazetede "Gece" Açıklandı! 13 ve 16 bin TL ödeme emekliye yapılacak!

13 ve 16 bin TL arasında emekli ödemesi alacak olan tüm vatandaşları, Resmi Gazetede yapılan açıklama ile birlikte nakit kredi ödemeleri verileceği açıklandı. başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda ödeme alabileceğiniz kampanyalara katılarak sizlerde kamu bankaları üzerinden bu kredi kampanyalarına katılabilir, devlet destekli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesabı ile birlikte nakit kredi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar hemen işlem yapılarak ödemeler gerçekleştirilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden aldığınız emekli maaş hesabı ile birlikte yapacağınız tüm kredi başvurularında, sizlere hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirilir ve onaylanan tutarlar hesaplarınıza yatırılarak kullandırılır.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşların emekli olmaları durumunda maaş müşterilerini kendi bankaları üzerinden almalarını gerektiğini açıkladı. Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız, daha yüksek limitlerde kredi kullanmamanız durumunda sizlere ihtiyaç kredisi 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli gelir belgesiz ve masrafsız olarak verilecektir.

13000 TL ile 16000 TL arasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, destek verecek.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden desteklerini alarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme yapacağını duyurdu.

Önceki ve Sonraki Haberler