Resmi gazetede açıklandı! Emekliye Ocak zammı sonrasında 15 bin TL daha ödenecek

Emekli maaş alan vatandaşlar için 15000 TL'ye kadar daha ödeme yapılacağı açıklandı.

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye Ocak zammı sonrasında 15 bin TL daha ödenecek

Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden alıyor olmanız durumunda acil para ihtiyacınızda sizlere, kamu bankaları, dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde ödemeler gerçekleştirerek, kredi işlemleri gerçekleştirmeye devam etmektedir. Emekli maaşlarınızı Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank gibi bankalar üzerinden alıyorsanız, 15000 TL'ye kadar ödeme alabileceğiniz bu kampanyaları, sizlerde katılabilirsiniz.

Daha önce kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanan kişilerin düzenli ödemeler yapmış olmaları durumunda Kredili Mevduat Hesabı olarak sizlere, 15 bin TL artı para ödemesi verileceği açıklandı. Kredili mevduat hesabı olarak alabileceğiniz bu Nakit kampanyasında, artı para olarak kendi emekli maaşı, hesabınıza para yüklenecektir. Artı para hesabından, ihtiyaç kredisi gibi kullanabilir,12 ay vadeyle bu aldığınız parayı geri ödemesini yapabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, aynı zamanda emekli maaşını bu bankaya taşıdıktan sonra ihtiyaç kredisi alabiliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank tarafından devlet destekli olarak verilecek yeni kredi kampanyalarında 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz ve en düşük faiz oranlarından yararlanabilmeniz için banka müşterisi olmanız istenmektedir. Emekli maaş hesapları, bu bankalar üzerinde olan tüm vatandaşlara hızlı bir şekilde ödemeler gerçekleştirilir ve onaylanan krediler, dilediğiniz zaman hesaplarınızı yatırılarak da kullandırılmaktadır. Ziraat Bankası başta olmak üzere ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılarak kullandırılmaktadır. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden alacağınız kredili mevduat hesabını kullandıktan sonra yüksek limitli ihtiyaç kredileri de alabilirsiniz.