QNB Finansbank ve 2 Dev Banka "SMS ile Başvuru" Yapmak Şartı İle 50.000 TL Ödeyecek!

QNB Finansbank Ve iki banka daha başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere SMS ile ödeme verileceği açıklandı.

QNB Finansbank ve 2 Dev Banka "SMS ile Başvuru" Yapmak Şartı İle 50.000 TL Ödeyecek!

QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek SMS ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 50000 TL ödeme verileceği duyuruldu. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanarak, nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyaları katılarak, dilediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz. 50000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda istedikleri zaman kredi ödemelerinden faydalanıyor.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde uygun faizlerle ihtiyaç kredisi ödemeleri hemen veriliyor.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS ile işlem yapacak olan vatandaşlar TC kimlik numarasına 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda kredi başvurusunda bulunabilir. Tc kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirecek olan vatandaşlara, Finansbank, düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

YAPI KREDİ BANKASI

Sms ile başvuru yapabileceğiniz bir diğer kredi kampanyası, ihtiyaç kredisi olarak vatandaşlara sunulmaktadır. Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak uygun faizlerle ödeme alabilir ve kredi alabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalarda, kredi ödemeleri 50000 TL'ye kadar sizlere, SMS ile verilir. Bireysel Tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihi yazarak, 44 11 numarasına mesaj göndermeniz durumunda kredi başvurusu yapmış olursunuz.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirecek, kredi alacak olan vatandaşlara banka müşterisi olması halinde, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi ödemesi verilir veya başvurularına 50000 TL'ye kadar SMS ile yapabilirsiniz. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderebilirsiniz.