Qnb Finansbank üzerinden hesabı olanlara ödeme haberi geldi

Qnb Finansbank üzerinden nakit kullanacak olan kişilere ödeme Haberi geldi.

Qnb Finansbank üzerinden hesabı olanlara ödeme haberi geldi

Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan yeni Kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte Kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara Finansbank üzerinden verilecek Kredi notuna göre kredilerde işlem yapılacağı açıkladı.

Qnb Finansbank hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek ödeme alabileceğiniz bu kampanyaları katılarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek bankanın yapmış olduğu 50.000 TL gelir belgesiz kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Banka kredi puanı uygun olan tüm vatandaşlar uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini Finansbank üzerinden gerçekleştirebilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.

Banka müşterisi olup Kredi kullanacak olan tüm vatandaşların Finansbank şubelerine giderek de işlemleri 50.000 TL olarak yapılmaktadır.

Qnb Finansbank kolay kredi başvurusu nasıl yapılır?

Qnb Finansbank üzerinden kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız banka müşterisi olan vatandaşlar internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirebilir. Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda ihtiyaç kredisi olabilirler.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar t.c kimlik numarasını 50-30 numarasına mesaj göndermesi durumunda Banka hesabı olması ile birlikte ne kadar onay aldıklarını kendi cep telefonu numarası üzerinden öğrenebilir.

SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra eğer kredi onayı alırsanız ne kadar onay aldığınızı ve hangi faiz oranlarından yararlanacağınızın kısa mesajı ile birlikte En yakın Finansbank şubesine giderek Kredi kullanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler