QNB Finansbank Şubat ayı için destek kredisi başlattı! TC ile başvuru yapanlar 30.000 TL alacak

QNB Finansbank üzerinden TC kimlik numarasıyla başvuru yapan tüm vatandaşlara 30000 TL ödeme gerçekleştirileceği açıklandı.

QNB Finansbank Şubat ayı için destek kredisi başlattı! TC ile başvuru yapanlar 30.000 TL alacak

QNB Finansbank, resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 30000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verileceği duyuruldu. Banka müşterisi olan tüm vatandaşlar, 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilirler nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar da ihtiyaç kredisi ödemesi olarak bu bankadan, diledikleri zaman kredi ödemesi alabilmektedirler.

QNB Finansbank yapmış olduğu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda daha avantajlı şekilde kredi ödemeleri vereceğini açıkladı.

30000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, kredi işlemlerini Finansbank, üzerinden yapmak istiyorlarsa öncelikli olarak bireysel kredi politikalarına uygun olup olmadıklarını bilmesi gerekiyor. QNB Finansbank üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında, ihtiyaç kredisi ödemelerini gerçekleştirmek için banka kredi notunun en düşük 1500 ve üzerinde olması isteniyor. TC Kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulama sonrasında kredi notu ve banka kredi sicili değerlendirmeye hızlı bir şekilde alınır ve ne kadar onay verildiği hakkında bilgiler sizlere, QNB Finansbank tarafından verilmektedir.

Sms ile 30000 TL kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar TC kimlik numaralarını 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda kredi başvurusunda bulunmuş olacaklardır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra onay almanız halinde size en yakın Finansbank şubesine giderek kimliğinizle birlikte kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Banka aynı zamanda kendi internet sitesi üzerindeki yapılan ihtiyaç kredisi başvurularında da uygun olan tüm vatandaşlara destek kredilerini hızlı birşekilde hesaplarına yatırarak kullandırmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler