QNB Finansbank SMS atarak vatandaşlara hemen ödemeli kredi veriyor: Ay sonuna kadar düşük faizli olacak

QNB Finansbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte nakit kredi kullanacak olan kişilere SMS ile kredi dönemi devam ediyor.

QNB Finansbank SMS atarak vatandaşlara hemen ödemeli kredi veriyor: Ay sonuna kadar düşük faizli olacak

QNB Finansbank üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında ihtiyaç kredisi ödemelerini alacak olan vatandaşları SMS ile kredi imkanı sağlanmaya devam edecek. Nakit kredi kullanmak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, QNB Finansbank'ın başlatmış olduğu SMS Kredi kampanyasında 50000 TL kadar sizlere düşük faizli Masrafsız ve gelir belgesiz kredi verilecek. Banka politikalarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit kredi ödemelerinden faydalanabileceğiniz bu kredi kampanyalarından yararlanacak olan tüm vatandaşlara, QNB Finansbank, uygun faizlerle ödemeler gerçekleştirilecek ve ihtiyaç kredileri kullandırılacaktır.

En yakın banka şubesi üzerinden kimliğinizle birlikte başvuru yapmak istiyorsanız da bu işlemleri banka şubesi üzerinden bireysel müşteri temsilcisi üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunu banka şubelerinden yapan vatandaşlar, kredi notu uygun olması durumunda kredi ödemelerini banka şube yetkisinde alarak hemen aynı gün içinde ödeme alabilir. Banka şubelerine gitmeden kredi alabileceğiniz kredi kampanyası olan QNB Finansbank'ın yapmış olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyası SMS ile sizlere verilmektedir.

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olarak işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda kredi ödemelerini, SMS ile hızlı bir şekilde yapabilmekte ve hemen ödeme alabilmektedir. Tc kimlik numaramızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, Finansbank'ın başlatmış olduğu SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemesi alıp almadığınızı kontrol edebilirsiniz. bankanın resmi internet sitesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bu bankadan kredi hakkında bilgileri ve faiz oranlarının yine internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler