QNB Finansbank sigortalı olarak çalışan kişilere ve emeklilere 200 bin TL kampanya yaptı!

QNB Finansbank, sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşları 200000 TL kadar nakit kredi ödemesi yapacağını açıkladı.

QNB Finansbank sigortalı olarak çalışan kişilere ve emeklilere 200 bin TL kampanya yaptı!

QNB Finansbank, sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşları 200000 TL kadar nakit kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Bankalar üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen QNB Finansbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte 200000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Bankalar üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, Finansbank tarafından kredi notumuza göre uygun faizlerle kredi alabilirsiniz.

QNB Finansbank ihtiyaç başvurusu yapılır?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmadan önce banka kredi kampanyasına ihtiyaç kredisi onayı alıp almayacağınızı sorgulamanız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bankanın mobil uygulamasına girerek buradan kredi notunuzu sorgulama yapabilir ve 1400 üzerinde kredi notunuzun olması durumunda, QNB Finansbank üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kredi notu sorgulaması sonrasında onay alan vatandaşlar, mobil uygulama üzerinden almış oldukları onayları ile birlikte kredi ödemelerinde yine Finansbank, mobil uygulaması üzerinden kendi hesaplarına yatırabilirler.

QNB Finansbank üzerinden 200000 TL'ye kadar verilecek olan kredi kampanyalarında, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri halinde kredi alabilmektedirler. Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmanız halinde ihtiyaç kredisi ödemeleri, sizlere hızlı bir şekilde verilecektir. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alan vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek te onaylanan tutarı kullanabiliyor. 200000 tele kredi onayı almanız durumunda 12 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabileceksiniz.