QNB Finansbank İnanılmaz Bir Kredi Kampanyasıyla Geliyor! Anında 100 Bin TL Ödenecek!

QNB Finansbank girişimi, temel taleplerini karşılamakta zorlanan vatandaşları tamamen yerle bir etti. Başvuru sahiplerine tazminat olarak 10 bin TL verecek olan Finansbank, ucuz faiz oranlarıyla öne çıkıyor. Finansbank tarafından açıklanan kampanya detayları ile geri ödeme imkanları artırılmıştır. İşte QNB Finansbank kampanya detayları…

QNB Finansbank İnanılmaz Bir Kredi Kampanyasıyla Geliyor! Anında 100 Bin TL Ödenecek!

2023 yılına gelindiğinde art arda zam haberleri gelirken vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamakta fazlasıyla güçlük çekiyor. Yeni yılda yeni reklamlardan memnun olmayan bankalar halka 10.000 TL verecek. İnsanlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalara yönelirken, QNB Finansbank yeni kampanyasıyla ses getirdi. Avantajlı faiz oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini öğrenmek isteyenler Finansbank'ın önünde kuyruk oluşturdu. QNB Finansbank kampanya detayları en ince ayrıntısıyla haberimizde.

QNB Finansbank Nakit İhtiyacına Son Noktayı Koydu

Beş farklı kredi kampanyasıyla birçok kampanyayla gündemde olan Finansbank, 2023'e damgasını vurdu. Finansbank, yeni yılın başlamasıyla birlikte ilk kampanyasını sırasıyla anlatarak müşterilerinin beğenisine sundu. "Kredi Tanış" kampanyasının 7 gün içinde başvuranlara açık olduğu söylendi. Bu durumda avantajlı faiz oranlarından faydalanabilir ve doğru miktarda ödeme alabilirsiniz. Finansbank'a göre 2022 yılında ihtiyaç kredisi ve hazır kredi kullanmayan banka müşterileri için de yeni bir kampanya başlatıldı.

para-almak1.jpg

Kredi Kullanmayan Avantajlardan Hızlı Bir Şekilde Yararlanıyor

Finansbank yeni uygulamalarını açıklarken, bir önceki yıl ihtiyaç kredisi ve hazır kredi kullanmayan müşterilerine özel bir kampanya oluşturduğunu da açıkladı. Finansbank tarafından “Kampanya İhtiyaç Kredileri” başlığı altında yeni kampanya detayları açıklandı. Finansbank, yayınladığı iki paketin yanı sıra birçok kampanyayla da gündemde.

Finansbank, yeni kredi paketi ile ayrıcalıklı faiz oranları ve 3 ay vade seçenekleri sunarak kamu çalışanlarına açıklama yaptı. Finansbank'ın “Finansmaaş Kredisi” ile maaşını alan kişiler avantajlı kredi paketinden yararlanmaktadır. Finansbank güncel faiz oranlarının yanı sıra müşteri borçlarını tek çatı altında toplayan ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bir şekilde bilgi verdi. Finansbank, borç transfer kredisi kapsamında faiz oranlarını 1,74'e indirdiğini açıklamasıyla birlikte 36 ay vade imkanı sunduğunu da açıklamalarına ekleyip paylaştı.