QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Başlattı! Tüm Banka Borçlarınızı Hemen Kapatın

QNB Finansbank tarafından başlatılan yeni borç kapatma kredisi ile birlikte sizlerde tüm banka borçlarınızı tek bir yere ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Başlattı! Tüm Banka Borçlarınızı Hemen Kapatın

QNB Finansbank yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte hem ihtiyaç kredisi ödemelerinde, hem de uygun faizlerle borç kapatma kredisi ödemelerinde ilk sırada yer alıyor. Düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanabileceğiniz, QNB Finansbank üzerinden, bundan sonra 100000 TL'ye kadar olan tüm banka borçlarınız içinde kredi ödemeleri alabilir ve başvurularınızı gerçekleştirerek tüm banka borçlarınızı kapatabilirsiniz. QNB Finansbank yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi kampanyasında başvuruları gerçekleştirecek olan vatandaşların bazı şartlar istiyor.

Başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda, sizlerde hızlı bir şekilde, Finansbank üzerinden gerçekleştirilecek olan bu kampanyaya katılabilirsiniz. Güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınız ile birlikte varsa kredili mevduat hesabı borçlarınızı kapatabileceğiniz bu kampanyalarda konut kredisi ve taşıt kredisi ödemeleri, kapanmaz.

QNB Finansbank, borç kapatma kredisi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank yapmış olduğu borç kapatma kredisi kampanyasında 2 paket halinde sizlere seçenek sunacaktır. 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanabilir veya 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için sadece en yakın Finansbank şubesine giderek düşük faizli borç kapatma kredisi kampanyasına katılabiliyor.

Banka şubeleri üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda, nakit kredi ödemeleri alacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda sadece kimlikleriyle birlikte, şubelere gitmeleri yeterli olacaktır. QNB Finansbank müşterisi olmayan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi için banka şubelerine gidecekler ise kimlik ve gelir belgesiyle birlikte işlem yapılır.

Bankadan sadece ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, sizlere 1.39 faiz oranları ile birlikte Finansbank'ın mobil uygulaması üzerinden kredi imkanı sağlanmaktadır. Finansbank, mobil uygulama üzerinden başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilere 50000 TL'ye kadar bu ödemeler verilmektedir.