QNB Finansbank banka hesabınıza ödeme! Bugünden sonra şartsız, Kefilsiz, ödeme olacak!

QNB Finansbank, banka hesabı olan vatandaşlar için yapılan yeni ödemelerde, bugünden sonra sizlere şartsız ve kefilsiz olarak ihtiyaç kredisi ödemesi verileceği açıklandı.

QNB Finansbank banka hesabınıza ödeme! Bugünden sonra şartsız, Kefilsiz, ödeme olacak!

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlara 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi verileceği duyuruldu. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak kişilerin kredi notu uygun olması durumunda banka tarafından verilecek olan 50000 TL kredi kampanyasına, istedikleri zaman katılabiliyorlar.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz veya onay alabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri uygun faizlerle hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılır.

SMS KREDİ

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, Finansbank'ın başlatmış olduğu bu kampanya katılabilir ve 50 30 numarasına kendi kimlik numaranızı gönderdikten sonra ne kadar kredi onay aldığınızı görebilirsiniz. 11 haneli TC kimlik numaranızı, Finansbank'ın yapmış olduğu bu SMS Kredi Kampanyasına gönderdikten sonra başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşların belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hesaplara yatırılmaktadır.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda size en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılacak olan kişilerin ekonomik sıkıntı yaşıyor olması durumunda daha yüksek limitlerde krediler verilmektedir. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, kredi onay alacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden diledikleri zaman kredi alabilmektedirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız sizlerde uygun faizlerle ihtiyaç kredisi alabilir ve dilediğiniz zaman bu krediler, hesaplara yatırarak kullanabilirsiniz. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden de kampanyaları takip edebilir ve güncel faiz oranlarını öğrenerek, ayrık hesaplamalarınızı bankanın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler