QNB Finansbank banka hesabı olanlar için yeni duyuru yapıldı: Şubat sonuna kadar 30.000 TL ödenecek

QNB Finansbank üzerinden yeni başlatılan kampanyada, gelir belgesiz 30000 TL ödeme alabileceğiniz bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

QNB Finansbank banka hesabı olanlar için yeni duyuru yapıldı: Şubat sonuna kadar 30.000 TL ödenecek

QNB Finansbank üzerinden yeni başlatılan kampanyada, gelir belgesiz 30000 TL ödeme alabileceğiniz bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. QNB Finansbank üzerinden başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hızlı bir şekilde kredi ödemeleri verilecek, onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. Bireysel ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz, QNB Finansbank üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız ve kredi kullanmak istiyorsanız, hızlı bir şekilde ödemelerinizi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, hemen hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bir kredi onayı alabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların ay sonuna kadar yapacakları tüm başvurularda 30000 TL'ye kadar kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. 30000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, Finansbank müşterisi olmasanız bile cep telefonunuz üzerinden atacağınız SMS ile ne kadar onay aldığınızı görebiliyorsunuz.

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet ödemesi verilmektedir.

  • Sms ile kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda Finansbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirebilir ve ihtiyaç kredinizi hemen alabilirsiniz.

Bankadan yapacağınız başvurular haricinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin aynı zamanda internet bankacılığı uygulaması İnternet Şubesi veya internet sitesi üzerinden de yapacakları başvurularda kredi ödemeleri verilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler