QNB Finansbank 50.000 TL 1.39 faizli nakit kampanyasını duyurdu! Kimler alabilecek?

QNB Finansbank yeni başlatmış olduğu bu kampanyada, yeni müşteri olan kişilere ödeme vereceğini açıkladı.

QNB Finansbank 50.000 TL 1.39 faizli nakit kampanyasını duyurdu! Kimler alabilecek?

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan yeni haberiyle birlikte ilk defa banka müşterisi olup, kredi başvurusunda bulunacak olan kişilere 1.39 faiz oranları ile birlikte 50000 TL kredi ödemesi 24 ay vadeli olarak ödenecektir. QNB Finansbank, banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşların kendi bankasından ilk defa hesap açması durumunda düşük faizli kredi ödemesi yapacağını açıkladı.

Şubat ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalara katılacak olan kişilerin banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve Finansbank üzerinden 50000 TL'ye kadar 24 ay vadeli 1.39 faizli kredi alabileceksiniz.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, bankanın şartlarına uygun olması durumunda hemen bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılabilirler.

QNB Finansbank 1.39 faiz oranlarıyla ilgili İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Cep telefonunuz üzerinden mobil uygulamayı indirmeniz durumunda buradan, Finansbank müşterisi olmak istiyorum seçeneğine tıklayarak, görüntülü görüşme yapabilecek ve banka müşterisi olduktan sonra ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirerek, onay almanız halinde bu para hesabınıza yatırılabilecektir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, mobil uygulama üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek ve ihtiyaç kredisi hızlı bir şekilde hesaplara yatırılacaktır. 5 dakika içerisinde sonuç alabileceğiniz bu kampanyada müşteri olduktan sonra ihtiyaç kredisi onayı almanız durumunda, hesabınıza yatırılacak olan 50000 TL'ye kadar olan ödemeler sizlere 24 ay vadeli ve 1.39 faiz oranları ile birlikte ödenecektir.