PTT yaptığı yeni kampanyada Borçlarını kapatmak isteyenlere duyuru yaptı! Tüm borçlarınızı kapatın!

PTT üzerinden başlatılan yeni kampanyada borç kapatma kredisi ödemesi verileceği açıklandı!

PTT yaptığı yeni kampanyada Borçlarını kapatmak isteyenlere duyuru yaptı! Tüm borçlarınızı kapatın!

PTT sadece ihtiyaç kredisi değil, borç kapatma kredisi vereceğini de duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada, tüm banka borçlarınızı kapatmak için sizlere şans verilecek. PTT tarafından direkt olarak yapılan açıklama ile birlikte, bu borç kapatma kredisi detayları paylaşıldı. Borçları olan ve borçlarını ödemekte zorluk yaşayan herkes, başvurusunu yapacak ve borçlardan kurtulacak.

PTT tarafından yapılan açıklama ile birlikte, borç kapatma kredisi kullanmak isteyen kişilerin emekli olması isteniyor. Emekli olup, emekli maaşlarını bu bankadan alan herkes, başvuru yapabilir ve onaylanan tutar kadar kredilerini borç kapatma olarak kullanabilirler. Emekli vatandaşlara sağlanacak olan bu destek için ayrıca özel bir şart daha var. Emekli maaşlarını PTT'ye taşımanız durumunda sizlere ödeme verilecektir.

EMEKLİYE 100.000 TL BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Emekli maaşı alan kişiler, bu bankadan borç kapatma kredisi almak istiyorsa, emekli maaşlarını bankaya taşıması gerekiyor. Ayrıca borç kapatma kredisinde de sadece güncel olan banka borçlarınız ve kredi kartı borçlarınız kapatılıyor. İcralık, Senet borçları maalesef kapanmıyor.

PTT üzerinden yapılan yeni duyuruda, banka müşterisi olmanız ile birlikte sizlere düşük faizli işlem yapılıyor. Emekli maaşlarını PTT üzerinden alan herkes, en yakın PTT şubesine giderek, 100 bin TL 24 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturacağı bu kampanya ile birlikte, kredi alabileceklerdir. PTT ihtiyaç kredisi almak için başvuru yapacak olan kişiler de bu kampanyaya katılacaklardır. Başvuru yapmak için en yakın PTT şubesi sizlere destek olacaktır...

Önceki ve Sonraki Haberler