PTT verecek kredi limitlerini açıkladı: TC kimlik ile vatandaşlara 40.000 TL hemen ödenecek

Ptt üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilgili duyuru paylaşıldı.

PTT verecek kredi limitlerini açıkladı: TC kimlik ile vatandaşlara 40.000 TL hemen ödenecek

PTT yeni başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında bireysel müşterilere kimlik numaraları üzerinden 40000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. Ptt, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda Aktif Bank aracılığı ile birlikte verilecek olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 36 ay vadeli kredi kullanabiliyorlar.

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, kredi notu düşük olan vatandaşlardır PTT şubeleri üzerinden alabilecekleri bu kampanyalara, bireysel müşteri olmaları veya emekli olmaları durumunda katılabiliyor. Emekli maaşı alan ve emekli kredisi kullanmak isteyen kişilerin PTT üzerinden almış oldukları emekli maaşı hesaplar aracılığıyla birlikte kredi başvurularını gerçekleştirmeleri halinde daha yüksek limitlerde krediler kullanabilir ve aynı zamanda borç kapatma kredisi alabilmektedirler. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvurularınızı aynı bireysel müşterilerine olduğu gibi yapıp, çeşitli yöntemler ile birlikte yapabilirsiniz.

PTT KREDİ BAŞVURUSU

Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusu size en yakın PTT şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kampanya olarak sunulmaktadır. Ptt üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, en yakın PTT şubesine giderek kimlikleriyle birlikte gişe personeli yardımı ile kredi başvurusu yapabilir.

Ptt şubelerine gidecek zamanı olmayan tüm bireysel müşterileri, ihtiyaç kredisi başvurusunu da cep telefonları üzerinden SMS atarak da yapabiliyor, PTT, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.