PTT üzerinden ödemeler yapılacak! 75 bin TL ödeme verileceği açıklandı: Emekliler için verilecek

Emekli olan kişilere 75 bin TL ödeme verilecek. PTT üzerinden başvuru yapanlara ödenecektir.

PTT üzerinden ödemeler yapılacak! 75 bin TL ödeme verileceği açıklandı: Emekliler için verilecek

Emekli maaşlarına ödemeler PTT üzerinden ödeniyor. Son dakika haber ile birlikte PTT ve Aktifbank arasında yapılan anlaşma sonrasında da banka üzerinden emekli kredisi verilmektedir. 75 bin TL 24 ay vadeye kadar ödenecek olan bu ödemelerde, başvuru yapacak olan kişilere, hemen sonuç verilmektedir. Emekli maaşlarını PTT üzerinden alan kişilere öncelikli olarak verilecek bu kredilerde, ödemeleri rahat bir şekilde geri yapabileceksiniz. Emekli maaşlarınızı eğer PTT üzerinden almıyorsanız, maaş taşıma işlemleri sonrasında başvurunuzu yapabileceksiniz.

PTT'den emeklilere ödeme! Hemen 75000 TL verilecek!

PTT'den verilecek olan bu krediler, Aktifbank aracılığı ile birlikte, kredi ödemesi verilmektedir. Emekli maaşlarını PTT den almanız durumunda başvurunuzu hemen yapabilecek ve bu bankadan ödeme alabileceksiniz. PTT emekli maaşlarına gönderilen bu kredilerde, uygun faizlerle krediler verilmektedir. PTT emekli kredisi alacak olan kişiler 24 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. PTT üzerinden nakit alacak kişiler, emekli maaşlarına göre bu ödemeleri alabileceklerdir. Ayrıca sms ile de başvuru yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için Aktifbank veya PTT üzerinden başvuru yapılabileceksiniz.

SMS ile başvuru

SMS ile başvuru yapacak olan kişiler, PTT yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 3050 numarasına atabilirsiniz ve başvuru yapabilirsiniz. Bu şekilde yapılacak olan başvurularda banka hemen sonuç verir ve sizlere kredi ödemesi yapmak için mesaj gönderir. PTT emekli kredisi için başvuru yapacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda, kendisinin bankaya kayıtlı olan cep telefonları üzerinden başvuru yapması istenmektedir.