PTT üzerinden başlatılan nakit kampanyası büyük ilgi gördü! 80000 TL'ye kadar hemen kimlikle verilecek

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak için PTT müşterisi olmanız gerekmiyor.

PTT üzerinden başlatılan nakit kampanyası büyük ilgi gördü! 80000 TL'ye kadar hemen kimlikle verilecek

Ptt son dakika yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşları kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. Ptt üzerinden yapılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 80000 TL 24 ay vadeli kredi ödemesi verileceği duyuruldu.

Emekli olan vatandaşlar ile birlikte bireysel olarak sigortalı aynı işyerinde çalışan vatandaşlar uzun süredir aynı işyerinde çalışıyorlar ise PTT üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilir ve hatta kredi notu düşük olsa bile onay alabilmektedir. Ptt ve Aktif Bank tarafından başlatılan bu kredi kampanyasına katılarak sizlerde işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Emekli olan kişiler eğer PTT üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşını PTT üzerinden almaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebileceğini de bilmesi gerekiyor. Ptt üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda istedikleri zaman bu bankanın yapmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak diledikleri zaman ödeme almaları gerekmektedir. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalara, PTT şubelerinden de işlem yaparak, hemen kredi alabilirsiniz.

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

PTT şubesine giderek gişe personeli yardımı ile kimliğimizde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. PTT üzerinden verilecek olan bu ihtiyaç kredisi aktif banka aracılığı ile vatandaşlara sunulmaktadır.

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu Mesaj kısmına girdikten sonra ilk önce PTT yazın sonra da kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderirsiniz ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmış olacaksınız.