PTT TC Kimlik Numarasına 50.000 TL Ödeme Yapıyor

PTT üzerinden nakit kredi için duyuru yapıldı! 50 bin TL ödeme verilecek!

PTT TC Kimlik Numarasına 50.000 TL Ödeme Yapıyor

Ptt üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 50000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşlara 50000 TL ödeme uygun faiz oranları ile birlikte hemen verilecektir. Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşların belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte sizlere Aktif Bank üzerinden verilmektedir.

TC KİMLİK İLE BAŞVURU

Ptt ve Aktif Bank arasında yapılan anlaşma ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere TC kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılarak ödeme veriliyor. Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da işlem yapabilirsiniz.

Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan kişilerin banka kredi notu ve diğer banka, geçmişleri uygun olması durumunda cep telefonları üzerinde atılan mesaj ile birlikte PTT şubelerine giderek kredi kullanmanıza olanak sağlanacaktır.

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girdikten sonra PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, yapmış oldukları kampanyadan onay almaları durumunda kredi işlemlerini 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırarak hemen ödeyebilmektedir. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakikada sonuç alabilirsiniz.