PTT TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara ödemeler yapmaya başladı!

Ptt üzerinden TC kimlik numarası son rakamına göre, ihtiyaç kredisi ödemesi verileceği açıklandı.

PTT TC kimlik numarası son rakamı 0-2-4-6-8 olanlara ödemeler yapmaya başladı!

Ptt üzerinden yapılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere kimlik numaraları üzerinden yüksek limitli ihtiyaç kredileri ödemeleri yapılacağı ve bu kredilerde dileyen vatandaşlar bankalardan borç kapatma kredisi alabileceği de açıklandı. 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalar ile birlikte ne kadar kredi onayı aldıkları hakkında bilgiler verilecektir.

Ptt üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin, 18 yaşından büyük olması durumunda kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde yapılarak vatandaşlara sunulmaktadır.

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Nakit kredi alacak kişilere PTT hemen destek ödemesi vermektedir. Kredi puanı uygun olan vatandaşlar için cep telefonlarınız üzerinden SMS atarak da başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir.

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi başvurusunu SMS atarak, şu şekilde yapabiliyor. Ptt, yazın boşluk bırakan kimlik numaranızı yazın bu mesajı: 30 50 numarasına göndererek, PTT ile birlikte işlem yapacak olan Aktif Bank aracılığı ile birlikte verilecek, tüketici kredisi kampanyasına mesaj ile başvuru yapmış olursunuz. Yapılacak olan kredi başvurusu sonrasında onay alan kişiler en yakın PTT şubesine giderek kimlikleriyle birlikte kredi başvurusunu gerçekleştirebilir ve onaylanan tutarı, kullanabilir. Emekli olan vatandaşların nakit kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalarda ise emekli maaş hesabı, PTT üzerinde olması gerekiyor.