PTT şubelerine sabah giden ödeme alıyor: TC Kimlik Numarası Son Rakamı 1-2-3-4-5-6-7 olanlara bu bankadan 20.000 TL net ödeme

Ptt üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirecek.

PTT şubelerine sabah giden ödeme alıyor: TC Kimlik Numarası Son Rakamı 1-2-3-4-5-6-7 olanlara bu bankadan 20.000 TL net ödeme

Ptt, resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan yeni kredi haberiyle birlikte uygun faizlerle kredi almak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde ödeme verileceği haberi geldi. Ptt, son zamanlarda 20000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kendisini vatandaşların kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulamalarıyla birlikte vereceğini duyurdu. Ptt 20000 TL kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirmeye devam edecektir.

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız, PTT şubelerine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen kişiler TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında PTT gişe personeli aracılığı ile birlikte aktif Bank üzerinden kredi kullandırılmaktadır. Tc kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi notu düşük olan vatandaşlardan, PTT'nin başlatmış olduğu, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirler.

Ptt, Emekli Kredisi Kampanyası...

Ptt, sadece bireysel müşterilere değil de emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara da ödeme vereceğini açıkladı. Ptt üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirerek, PTT üzerinden hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ptt, emekli kredisi kullanmak istiyorsanız maaşınızı bu bankaya taşımada ve ilk maaşınızı çektikten sonra PTT üzerinden başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sms ile PTT Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Sms ile PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden kısa mesaj atarak, başvuru gerçekleştirebilir. Ptt yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaramızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Ptt üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kırılacak olan kişilere uygun faizlerle ödemeler verilmektedir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda kredi ödemelerini istedikleri zaman alabilmektedirler. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirilir. Ptt üzerinden yapılacak olan başvuruda, onay alan kişiler isterlerse ev veya iş adresinde de bu kredileri kullanabilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler