PTT ödemesi yapılacak: Vatandaşlara başvuru yaparak 40.000 TL ödenecek

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara duyuru paylaşıldı ve 40000 TL ödeme verileceği açıklandı.

PTT ödemesi yapılacak: Vatandaşlara başvuru yaparak 40.000 TL ödenecek

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara duyuru paylaşıldı ve 40000 TL ödeme verileceği açıklandı. Ptt yapmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında, şubat ayı sonuna kadar başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara kredi imkanları sağlamaya devam edecek. Ptt, bireysel müşterileri için başlatmış olduğu bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşları hızlı bir şekilde sonuç vereceğini açıkladı.

Ptt üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılabilirsiniz. 18 yaş üzerinde olan herkes başvurularını gerçekleştirmeleri halinde PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını yapabilmektedir.

PTT KREDİ BAŞVURUSU

Ptt, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. PTT kredi başvurusu için bankaya gitmeden de başvuru yapılıyor. Bunun için banka SMS ile kredi servisi hazırladı ve bu krediyi bankaya gitmeden vereceğini duyurdu. Banka üzerinden başvuru yaparak kredi almak istiyorsanız, PTT yazın boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 3050 numarasına göndererek ihtiyaç kredisi başvurusu yapın.

Ptt üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda ise maaş müşterisi olması şartıyla kredi ödemeleri verilmektedir. PTT üzerinden emekli maaşı alıyorsanız size en yakın PTT şubesine giderek veya yukarıda açıklamış olduğumuz SMS servisini kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler