PTT nakit ödemesi devam edecek! 3-22 şubat arasında 80 bin TL ödeme olacak!

Ptt üzerinden alınacak olan nakit ödemeler 80000 TL'ye kadar yükseldi.

PTT nakit ödemesi devam edecek! 3-22 şubat arasında 80 bin TL ödeme olacak!

Ptt, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda Aktif bank ile birlikte vermiş oldukları ihtiyaç kredilerinde son dakika haberiyle birlikte 80000 TL'ye kadar yeni bir ihtiyaç kredisi paketi hazırladığı açıklandı. Bireysel müşterilerin, başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanabilecekleri bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılmaktadır.

Ptt kredisi özellikleri düşük faiz oranları ile birlikte verildiği gibi aynı zamanda diğer bankalardan kredi kullanımı veya kredi başvurusu yaparak, kredi notu düşük olduğu için onay alamayan kişilerde, başvurularını gerçekleştirerek, 24 ay vadeli 80000 TL kredi kampanyasına katılabilir.

EMEKLİLERE ÖDEME OLACAK

Ptt üzerinden emekli maşalar kişiler veya emekli maaşını PTT ye taşımak isteyen tüm vatandaşların PTT kredisi almaları daha kolay olacaktır. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız başvurunuzu en yakın PTT şubesine giderek işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ptt, emekli kredilerinde 80000 TL'ye kadar onay vermesi durumunda diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak, tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayacaktır.

SMS KREDİ

Emekli haricinde kredi başvurusunda bulunacak olan bireysel müşterilerin kredi başvuruları, PTT şubeleri üzerinden yapılabildiği gibi aynı zamanda cep telefonları üzerinden SMS ile de gerçekleştiriliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazdıktan sonra bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz. Ptt şubeleri üzerinden yapılan bu başvurularda, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşların hemen sonuç öğrenilir. Onay alan kişiler, PTT şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte onaylanan tutarım, gişe personeli ile birlikte kullanabilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler