PTT Nakit Kredi Ödemesi Geldi, Son Dakika TC Kimlik Numarası İle 22.000 TL Ödenecek!

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 22000 TL nakit kredi ödemesi verileceği açıklandı.

PTT Nakit Kredi Ödemesi Geldi, Son Dakika TC Kimlik Numarası İle 22.000 TL Ödenecek!

Ptt ve Aktif bank üzerinde başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlara 22000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır. 22000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler TC kimlik numaraları üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında kredi ödemelerini başvuru yaparak istedikleri zaman internet bankacılığı uygulaması üzerinden bankanın internet sitesi üzerinden ve isterlerse cep telefonları üzerinden SMS atarak yapabileceklerdir.

PTT AKTİFBANK KREDİ

PTT üzerinden başvuru yaparak nakit kullanacak olan kişilere Aktifbank hemen ödeme vermektedir. Aktifbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için başvuru yapacak olan kişilere, uygun faizlerle kredi ödemesi gerekecektir. PTT üzerinden nakit kullanacak olan kişiler için başlatılan bu kampanyada, nakit kredi alacak kişiler, uygun faizlerle düşük limitli krediler alınacaktır.

PTT kredi, emekli olan kişilere ve bireysel müşterilere verilmektedir.

Ptt Aktif Bank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler bankaya gitmeden başvuru yapmak istiyorsa, cep telefonlarından bir mesaj atabilirler. Bunun için kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak, 30 50 numarasına gönderin.

Mesaj gönderdikten 5 dakika sonra sizlere kredi sonucu gelecektir, kredi sonucu onay alan kişiler 10 bin TL kredilerine hemen adreslerinde kullanabilirler. www.nkolaykredi.com.tr adresinden de başvuru yapabilirsiniz.