PTT nakit kampanyası yapacağını açıkladı: PTT’den hemen destek ödemesi

PTT üzerinden nakit kredi kampanyasına katılacak olan kişilere destek ödemeleri hızlı bir şekilde verileceği açıklandı.

PTT nakit kampanyası yapacağını açıkladı: PTT’den hemen destek ödemesi

Ptt, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde ödemelerini alacak olan vatandaşları uygun faizlerle kredi ödemeleri vermektedir. 2023 Şubat ayı içerisinde başlatmış olduğu bu yeni kampanyada nakit kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara PTT üzerinden destek verilecektir. Ptt, kendi bankası üzerinden yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında bireysel müşterilere kredi ödemesi verirken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka müşterileri olmaları durumunda aktif banka aracılı ile birlikte verilecek olan bu kredilerden faydalanabilirler.

Ptt ile Aktif Bank arasında başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyası uygun faizlerle verilecek...

Acil ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde sizlerde, PTT ve Aktif Bank arasında başlatılan bu kredi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, PTT şubelerine giderek, 50000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz.

PTT şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar için kredi kampanyaları cep telefonları üzerinden SMS attırarak da yaptırılıyor. Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında başlatılan bu kredilerde uygun faizlerle ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda işlemlerinize hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz.

SMS KREDİ

Ptt, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesaj yok. 30 50 numarasına göndermeniz durumunda SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.