PTT nakit imkanı için seferberlik ilan etti: Şubat sonuna kadar 50.000 TL ödenecek

Ptt üzerinden nakit kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, gelir belgesiz 50000 TL ödeme Şubat ayı sonuna kadar alabilecek.

PTT nakit imkanı için seferberlik ilan etti: Şubat sonuna kadar 50.000 TL ödenecek

Ptt üzerinden nakit kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, gelir belgesiz 50000 TL ödeme Şubat ayı sonuna kadar alabilecek. Ptt üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 50000 TL kadar ödeme almak isteyen vatandaşlara şubat ayı sonuna kadar kredi ödemeleri verileceği açıklandı. Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, ihtiyaç kredisi ödemeleri, sizlere uygun faizlerle hızlı bir şekilde verilecektir.

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Ptt şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar PTT'ye kayıtlı olan cep telefonları numaraları varsa o numara üzerinden SMS atarak hemen ne kadar onay aldıklarını, 10 dakika içerisinde öğrenebiliyorlar.

Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, PTT, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına gönderin.

Emekli olan kişiler ise bu ödemeleri alabilmeleri için emekli maaşlarının bu bankadan olması gerekiyor. Emekli maaşlarını PTT'den alan herkes, başvuru yaparak 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi, bu banka üzerinden kullanabilir, ayrıca SMS atarak ta ne kadar onay alacaklarını görebilmektedirler.

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan kişilerin, 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda istedikleri PTT şubeleri üzerinden aktif Bank ile birlikte verilen bu kredi kampanyasına katılabiliyor.