PTT Müjdeyi Verdi! Tam Tamına 100 Bin TL Verilecek! 3 Ay Ertelemeli Fırsatı!

PTT'den emekli kredisi kullanmayı planlayan vatandaşlar için yeni bir kampanya başladı. Ptt, Emekli Kredisi kampanyası ile tavanını yükselteceğini ve 100.000 TL'ye varan nakit ödeme imkanı sunacağını açıkladı.

PTT Müjdeyi Verdi! Tam Tamına 100 Bin TL Verilecek! 3 Ay Ertelemeli Fırsatı!

Ptt, kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan tüm başvuru sahiplerine emekli kredisi ödemesi ile tazminat ödeyeceğini belirtti. Emekli maaşı alan vatandaşlara artık 24 ay vadeli 100.000 TL'ye kadar kredi kullandırılabilecek.

2,69 faiz oranıyla başlayan bu kredi kampanyasına katılmak isteyenler cep telefonlarından mesaj atarak veya dilerlerse yakındaki bir banka şubesine giderek katılabilecekler.

PTT Emeklili Kredisi

Ptt aracılığıyla başlatılan Emekli Kredisi kampanyasına başvurmak isteyen tüm vatandaşlar işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilirler. Emekli Kredisi kampanyası kapsamında başvuru yapmak isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli 50.000 TL ve 24 ay vadeli 100.000 TL kredi kullandırılmaktadır. PTT'den emekli kredisi başvurusu yapmadan önce maaşınızın PTT'den alınmış olması gerekmektedir. PTT ile Aktif Bank arasında varılan anlaşmaya göre ihtiyaç kredisi kullanan tüm vatandaşların plaket değerlendirmesinin ardından başvurularının hızlı bir şekilde alınabilmesi için PTT maaşlı müşterisi olmaları gerekmektedir.

650x344-e-devlet-pttye-yatan-para-sorgulama-e-devlet-ptt-uzerinden-yapilan-kurum-odemeleri-nereden-gorulur-k1-1670396951083.jpg

Krediye SMS ile Başvurabileceksiniz

PTT'den SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen emeklilerin PTT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazmaları gerekmektedir. Daha sonra bu mesajı 30 50 numarasına göndermeleri gerekmektedir. 30 50 numarasına mesaj gönderdiğinizde kredi onayı alacak tüm vatandaşlar için bankalar uygun faiz oranları ile kredi işlemlerini gerçekleştirecek ve PTT, emekli maaşı kullanabileceksiniz. Hemen banka şubesine giderek kredi çekebilirsiniz. 100.000 TL'ye varan destek sağlayan Emekli Kredisi kampanyası ile diğer bankalara olan borçlarınızı kapatmanıza yardımcı olunur.

0x0-ptt-emeklilere-kefilsiz-sartsiz-80-bin-tl-n-kolay-emekli-ihtiyac-destek-kredisi-veriyor-1612337197442.jpeg

PTT Borç Kapatma Kredisi de Sunuyor

PTT'nin başlattığı borç kapatma kredisi; borcunu ödemekte zorluk yaşayan, başka bankalara borcu olan emeklileri kapsamaktadır. Bu kampanya ile emeklilerin borçlarından kurtularak rahat bir nefes alması amaçlanmıştır. 36 aylık vadeyle verilen PTT borç kapatma kredisi dışında ayrıca emekli aylığını PTT bankasına taşıyanlara, N Kolay Emeklilik Kredisinden uygun faiz oranlarıyla yararlanma imkanı da sunulacak. Siz de farklı bankalara borç ödüyorsanız, PTT'ye başvurarak düşük faiz oranlı ve uygun geri ödeme seçenekli borç kapatma kredisini kullanabilirsiniz.