PTT emekli vatandaşlara ödeme vermeye devam edecek! PTT emekli kredisi kampanyası başladı!

Ptt üzerinden başlatılan yeni emekli kampanyası ile birlikte emekli maaş hesabınız üzerinden sizlere verilecek olan yeni kredi limiti yükseldi.

PTT emekli vatandaşlara ödeme vermeye devam edecek! PTT emekli kredisi kampanyası başladı!

Emekli maaşı kampanyası ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirecek olan PTT yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte nakit ihtiyacı olan emeklilere 100000 TL ödeme vereceğini mesaj olarak gönderdi. Ptt, üzerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için emekli maaş hesapları üzerinden işlem gerçekleştireceğini açıkladı.

Ptt, Emekli Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerden faydalanacak olan tüm vatandaşların öncelikli olarak emekli maaşının, PTT üzerinden alınması durumunda işlemleri gerçekleştirilerek, nakit onay verileceği de resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu.

Ptt, Emekli Kredisi kampanyası nedir ve nasıl başvuru yapılır?

Ptt Emeklilik'in yapmış olduğu kampanyada 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Emekli maaşınızı PTT'ye taşıyarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve nakit kredi onay alabileceksiniz. Ptt, Emekli Kredisi Kampanyası adı altında verilen bu krediler Aktif Bank aracılığı ile birlikte sizlere ödenecek ve düşük faizlerle işlem yapılacaktır.

Emekli maaşınızı PTT'ye taşıdıktan sonra ilk maaşınızı çektikten sonra isterseniz, PTT şubelerine giderek başvurunuzu yapabilir isterseniz de cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru yapabilirsiniz. Sms ile PTT, Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar PTT şubelerine kayıtlı olan kendi cep telefonları numaraları üzerinden PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 30 50 numarasına mesaj olarak göndermesi yeterli olacaktır. Aynı zamanda PTT şubelerine giderek de kimliğinizle birlikte başvurumuzu gerçekleştirebilecek ve onaylanan tutar, hemen kullanabileceksiniz.