PTT Emekli olan kişilere 100.000 TL ödeme yapacak, Bu ödemeler için başvuru yapılacak

Ptt, emekli olan vatandaşlar için yeni bir duyuru paylaştı ve 100.000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı.

PTT Emekli olan kişilere 100.000 TL ödeme yapacak, Bu ödemeler için başvuru yapılacak

Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara PTT üzerinden destek kredileri ödemeleri devam etmektedir. Emekli maaşı alan ve emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler, verilecek olan limitler yükseldi ve 100000 TL oldu. En yakın PTT şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit alabileceğiniz bu kampanyaları katılacak olan tüm vatandaşların belirtilen politikalar dahilinde ödemeleri hızlı bir şekilde verilecek.

PTT şubeleri üzerinden yapılacak olan emekli kredi başvurularında, diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak isteyen emeklilere de destek ödemeleri verilir ve kredi notu düşük olsa da bu bankalardan onay almanız sağlanır. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirirler ve nakit kredi ödemelerini hızlı bir şekilde alabilmektedirler.

Ptt, Emekli Kredisi kampanyasına başvurular nasıl gerçekleştirilir?

Ptt üzerinden emekli kredisi almak istiyorsanız, başvuru yapmak için PTT şubelerine gitmenize gerek kalmadan da işlem yapabiliyorsunuz. Ptt, emekli kredisi kullanacak olan kişilerin emekli maaşımı bank üzerinde olması durumunda ve ilk maaşını çekmiş olması durumunda cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvuru gerçekleştirebiliyor.

Ptt 100000 TL kredi başvurusu için cep telefonunuz üzerinden SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, Aktif Bank ile birlikte yapılan anlaşma sonrasında PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 30 50 numarasına mesaj göndererek kredi alabilirsiniz. 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi paketlerinden onay almanız durumunda, sizlerde en yakın PTT şubesine giderek, SMS ile onaylanan tutarı kullanabilirsiniz.