PTT duyurdu: PTT üzerinden nakit alacak kişilere ödeme! Kimlikle başvuru yapan hemen alacak!

PTT üzerinden yeni bir kampanya başlattı. Banka ve PTT birleşti. Ödeme veriyor.

PTT duyurdu: PTT üzerinden nakit alacak kişilere ödeme! Kimlikle başvuru yapan hemen alacak!

PTT üzerinden yapılan yeni duyuruyla birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 35000 tl kredi ödemesi verileceği açıklandı. Ptt üzerinden sadece kimliğinizle birlikte size en yakın PTT şubesine giderek başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz ve kredi puanı uygun olan vatandaşlara verilecek olan ödemeleriyle birlikte nakit kredi işlemleri yapılacaktır. PTT ve Aktif Bank arasında yapılan anlaşma ile birlikte sizlere verilecek olan bu kredilerden yararlanmak isteyen vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hızlı bir şekilde verilecektir.

PTT ve Aktif Bank, yaptığı yeni kampanyada, özellikle de 35000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan bireysel müşteriler için aynı gün içinde hizmet ödemesi vermektedir. 35000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılabilir ve ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Cep telefonları üzerinden mesaj atarak, başvuru yapmak isteyen kişiler içinde kredi kampanyası başlatan PTT 30 50 numarasına göndereceğiniz SMS ile birlikte sizlere ne kadar kredi onayı vereceğini gösteriyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, PTT, yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30, 50 numarasına gönderin. 30 50 numarasına gönderilen mesaj sonrasında banka sizlerin ne kadar kredi onayı aldığı hakkında bilgileri SMS ile gönderecek onaylanan tutarın ne kadar olduğu hakkında bilgileri de sizlere söyleyerek, PTT şubelerinden ne kadar kredi başvurusu yapacağınız hakkında bilgiler verecektir.

Ayrıca size en yakın PTT şubesine giderek de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyalarda, kredi notu düşük olan tüm bireysel müşteriler de faydalanabilmektedirler.

Önceki ve Sonraki Haberler