PTT dev kampanya yaptı! PTT emekliye 80.000 TL emekli kredisi hazırladı! SMS ile mesaj gönderdi

Ptt yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adından söz ettirirken, son yapmış olduğu kampanyada 80000 TL kadar emekli kredisi hazırladığını açıkladı.

PTT dev kampanya yaptı! PTT emekliye 80.000 TL emekli kredisi hazırladı! SMS ile mesaj gönderdi

Ptt yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte adından söz ettirirken, son yapmış olduğu kampanyada 80000 TL kadar emekli kredisi hazırladığını açıkladı. Ptt üzerinden yapılan yeni kampanya duyurusunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin emekli maaş hesapları üzerinden yapacakları başvurularda 80000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi ödemesi verilecek. Emekli olan vatandaşların kredi notu düşük olması durumunda da Aktif Bank ile yapılan anlaşma sonrasında PTT ile birlikte aynı banka kredi verecek ve kredi ödemelerinizi sizlere hızlı bir şekilde hesaplarınızı yatırarak kullandırılacaktır.

PTT EMEKLİ KREDİSİ

Ptt üzerinden emekli kredisi alacak olan tüm vatandaşlar, banka müşterileri olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri kampanyaya katılabilirler ve istedikleri zaman başvuru yapabilirler.

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, ilk kredi işlemlerini gerçekleştirmek için PTT şubelerine giderek gişe personeli yardımı ile birlikte kredi başvurusunu gerçekleştirebilir.

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirecek olan kişiler SMS atmak istiyorlarsa, PTT ve aktif bankın yapmış olduğu SMS Kredi Kampanyasına katılabiliyor.

SMS KREDİ

Sms ile kredi kullanmak isteyen emekliler, bu maaşları bu bankada olması durumunda bankaya kayıtlı olan cep telefonları numaraları üzerinden PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 30 50 numarasına mesaj göndermesi gerekiyor.