PTT destek verecek, Emekli ve çalışan 18 yaş üstü faydalanacak! Bu son şans!

Ptt üzerinden verilen destekler ile ilgili kampanya duyurusu, tekrardan paylaşıldı.

PTT destek verecek, Emekli ve çalışan 18 yaş üstü faydalanacak! Bu son şans!

1 Şubat tarihi itibariyle nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşları uygun faizlerle nakit kredi ödemesi gerçekleştirecek olan PTT üzerinden dilediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabileceksiniz. Emekli maaş alan kişiler ile birlikte sigortalı olarak çalışan kişiler, 1 Şubat tarihi itibariyle PTT üzerinden yapılacak olan tüm başvurularda 50000 TL'ye kadar ödeme alabilecek. Emekli maaşı olan kişilere daha ayrıcalıklı kredi kampanyaları başlatan PTT yapmış olduğu bu kampanyada, kişilerin kredi puanına bakmadan da onay veriyor.

Ptt ile birlikte kredi kampanyasını başlatan Aktif Bank, yapmış olduğu duyuru sonrasında emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlara 80000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi gerçekleştirirken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emeklilere uygun faizlerle ödemeler vereceğini de açıkladı. Ptt ile birlikte sizlerde aktif Bank üzerinden kredi almak istiyorsanız, 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına da katılabilir almış olduğunuz bu krediyle birlikte gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

PTT KREDİ BAŞVURUSU

Ptt kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, uygun faizlerle yararlanabileceğiniz kampanyaya katılmak için cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvuru yapmanız mümkündür. PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aktif Bank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra kredi değerlendirilmesi yapılacak ve sizleri ne kadar kredi onayı aldığı hakkında bilgiler mesaj ile gönderilecektir.