PTT Acil Para İhtiyacınıza Çözüm Yaptı! TC Kimlik İle Başvuru Yapanlara 80 bin TL Ödeniyor

Ptt üzerinden başlatılan yeni kampanyada, TC kimlik ile başvuru yapan tüm vatandaşlara hemen ödemeler verileceği açıklandı.

PTT Acil Para İhtiyacınıza Çözüm Yaptı! TC Kimlik İle Başvuru Yapanlara 80 bin TL Ödeniyor

Ptt üzerinden yapılan yeni kampanya ile birlikte nakit imkanından faydalanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleşmeye devam ediyor. 80000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişilerin PTT üzerinden başvuru yapabilmeleri için PTT ve aktif banka aracılığı ile birlikte yapılan kredi kampanyasına katılması gerekiyor ve bu bankalardan başvuru yaptıktan sonra kredi onayı almaları gerekmektedir.

Ptt ve Aktifbank arasında yapılan anlaşma ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara hemen 80000 TL'ye kadar kredi ödemeleri gerçekleştirilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak da aynı gün içinde kullandırılmaktadır. Ptt ve aktif Bank arasında gerçekleştirilen bu kampanyalardan yararlanacak olan tüm vatandaşlara 24 ay vadeli ödeme verilmektedir.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak ta Aktif Bank SMS Kredi Servisi ile birlikte PTT üzerinden kredi alıp alamayacağınızı görebilirsiniz.

Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusu için PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz durumunda değerlendirmeye alınacak ve kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. 5 dakika içerisinde kredi sonucu sizlere iletilir ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılması için PTT şubelerine davet edilirsiniz.

Emekli olan ve kredi kullanmak isteyen vatandaşlar ise emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler ve maaş müşterileri olmaları durumunda bu bankadan kredi alabilirler. 80000 TL'ye kadar kullanacağınız tüm bireysel ihtiyaç kredilerinde, başvurularını gerçekleştirerek, kredi alacak olan tüm vatandaşların banka müşterileri olmamaları durumunda emekli maaşlarını bu bankaya taşıdıktan sonra ve ilk maaşını çektikten sonra başvuru yapması isteniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler