PTT açıklama yaptı! PTT bugünden sonra 100.000 TL ödeme yapacağını duyurdu!

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte ödemeler yapılacak yeni bir kredi paketi açıklandı.

PTT açıklama yaptı! PTT bugünden sonra 100.000 TL ödeme yapacağını duyurdu!

Ptt, düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, ödemeler vereceğini duyurdu. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi kullanabilir. 100000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşları PTT uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için banka müşterisi olmanız durumunda, istediğiniz zaman, işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir.

Ptt kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak PTT şubelerine giderek veya bankanın müşteri hizmetleri numaraları üzerinden başvuru yapabilir.

Kolay bir şekilde PTT üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 30, 50 numarasına göndermeniz durumunda PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmış olacaksınız. Ptt kredi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşları en yakın banka şubesine giderek işlem yapabilmekte olup, kredi işlemlerinizde 5 dakika içerisinde hemen hesabınıza yatırmaktadır. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde verilir ve kredi ödemeleri hesaplara da aynı gün içerisinde yatırılmaktadır.

Ptt, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler emekli olması durumunda ise emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapabilmektedirler.