PTT açıkladı: TC kimlik ile PTT gişelerine giden ödemeler alıyor! 20-80 bin TL arasında ödeme olacak

Ptt üzerinden yeni başlatılan kredi kampanyasında 80000 TL kadar ödeme alabileceğimiz bir duyuru paylaşıldı.

PTT açıkladı: TC kimlik ile PTT gişelerine giden ödemeler alıyor! 20-80 bin TL arasında ödeme olacak

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için yeni bir kredi kampanyası başlattığını ve tüketici kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlarım bu kampanyalardan faydalanabilecekleri Nakit kredi kampanyası başlattığını, internet sitesi üzerinden duyurdu. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız sizlerde nakit kredi kullanmak için banka müşterisi olmanız durumunda, işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için yapılan kredi ödemelerinde 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. En yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi yapabileceğiniz kampanyaları cep telefonları üzerinden mesaj atarak da başvuru yapma imkanı sizlere sunulmakta.

PTT KREDİ BAŞVURUSU

Ptt kredi başvurusu yapacaklar, kişilerin emekli olması durumunda emekli maaş hesapları, bu banka üzerinden alınması gerekiyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak PTT'yle birlikte Aktif Bank'ın verdiği bu kredi kampanyasına katılarak, 20000 TL ve 80000 TL arasında ödeme alabilir.

50000 TL'ye kadar kullanacağınız tüm kredilerde sizlere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulmaktadır. Kredi başvurusu yapıp, 80000 TL'ye kadar kredi ödemesi alacak olan kişiler ise 24 ay vadeli ödeme alabilmektedir.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.