PTT 50 Bin TL Ödeme Yapacak! TC Kimlik Numaranızla Nakit Ödeme Alabileceksiniz!

PTT vatandaşlara kredi imkanı sağlıyor. Düşük faiz oranlarıyla hızlı nakit imkanı sunan PTT kredisinin sunulduğunu duyurdu. Duyuru sonrasında ihtiyaç sahipleri kimliklerini göstererek PTT Aktifbank kredisi başvurusunda bulunabilirler.

PTT 50 Bin TL Ödeme Yapacak! TC Kimlik Numaranızla Nakit Ödeme Alabileceksiniz!

PTT gişelerinden TC kimlik numarası ile işlem yapıldığında 5000 TL nakit ödeme alabilirsiniz. Uygun faiz oranlarının uygulandığı bu ödemede adaylara hızlı bir şekilde nakit fırsatı sunulmaktadır. PTT Aktifbank üzerinden sadece kimliğini sunabilen ihtiyaç sahipleri diledikleri gibi kolay bir şekilde kredi kullanabilecek. Burada bilinmesi gereken bir noktayı da açıklamak istiyoruz. Kredi başvurusu yapabilmek için ise en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

dusuk-kredi-notu-olanlara-mujde-ptt-ve-aktif-bank-40000-tlye-kadar-nakit-verecek1-1280x720.jpg

PTT Kredisini Nasıl Alabilirim?

İhtiyaç kredisi için size en uygun olan PTT şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Kimlik kullanılarak oluşturulan uygulama, sonucu anında anlamanızı sağlar. Krediyi kullanmanıza izin verilir. Kredi notu 1100 ve altı olanlar için ise PTT kampanyasına diğer bankalar ve kaygısı olan kişiler istedikleri zaman hiçbir problem olmadan başvurabilir.

son-dakika-pttde-25000-tlye-kadar-ihtiyac-kredisi-kuyrugu1-1280x720.jpg

SMS ile PTT Kredisi Alabileceksiniz

PTT mesaj bazlı kredi taleplerini kabul etmektedir. Kişiler SMS ile gönderilen kredi başvurularında SMS işlemlerini cep telefonlarından gerçekleştirebilmektedir. Başvurular, "Kredi" yazıp boşluk bırakılarak ve TC Kimlik No'nun 3050'ye yazılması ile hızlı bir şekilde yapılır. Sonrasında ise size sağlanan tutarı kullanabilirsiniz. Onaylanan kredi, randevu sistemi üzerinden ev veya iş adresine değiştirilerek kullanılabilir. Ayrıca bankanın internet sitesi nkolaykredi.com.tr üzerinden de kolay bir şekilde kredi başvurusu yapılabilmektedir.

60cb82fd93215108900e13ca.webp​​​​​​​

PTT’nin Tarihçesi

170 yıl önce kurulan PTT, Türkiye’nin en köklü devlet kurumlarındandır. Yaklaşık iki asırdır çeşitli alanlarda hizmet veren anonim bir şirket kuruluşudur. Ülkemizde haberleşme alanında önderlik yapmış olan kurum, PTT (Posta Telefon Telgraf) olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı köklü geçmişi olan bir devlet kurumu olarak halen hizmet vermektedir. Türkiye'nin posta teşkilatı olarak kurulan PTT, akıllı telefon ve internet icat edilmeden önce, mektup, ankesörlü telefon ve jetonlu telefonlar ile hizmet sunumu yapıyordu. Gelişen teknolojiye bağlı olarak yapısal değişikler yaşayan kurum, 2013 yılında anonim şirketi dönüşmüştür.

Önceki ve Sonraki Haberler