Para ihtiyacı olanlara müjde! Banka hemen duyurdu! Aynı gün içinde ödeme alacaksınız

Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlara aynı gün içinde ödeme verecek olan Denizbank, duyuru paylaştı.

Para ihtiyacı olanlara müjde! Banka hemen duyurdu! Aynı gün içinde ödeme alacaksınız

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, nakit ihtiyacı olan kişilere 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 100000 TL'ye kadar ise 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirileceği açıklandı. Denizbank üzerinden yapılan bu duyurularda nakit kredi kullanacak olan vatandaşların 24 ay vadeli 100000 TL'ye kadar kredi ödemeleri bireysel müşteri olması durumunda ve kredi notu yüksek olması durumunda ödenecektir. Para ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen kampanyada DenizBank, internet sitesinden duyuru paylaştı.

Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların kredi notu: 1600 ve üzerinde olması durumunda onay alabilirler, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olacaktır.

Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Denizbank'ın cebimde kredi kampanyasına katılmanız gerekiyor. 32 80 numarasına, kredim yazın daha sonra TC kimlik numaranızı ve boşluk bırakarak doğum tarihinizi yazdıktan sonra bu mesaj: 32 80 numarasına gönderebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşların acil ihtiyacı olması durumunda banka şubeleri üzerinden de kimlikleriyle birlikte bankaların mesai saatleri içerisinde başvuru yapabileceğini söyleyebiliriz.

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların deniz mobil uygulaması üzerinden de 7 24 kredi başvurusunu gerçekleştirebilmesi için bu bankada hesabı olması ve banka müşterisi olması isteniyor. Denizbank banka müşterisi olan tüm bireysel müşteriler sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda veya emekli olması durumunda bankadan yüksek limitli krediler kullanabilirler.