Online olarak 200.000 TL ödeme verilecek! Bankadan yeni açıklama geldi, Kefilsiz kredi

Acil ihtiyacı olan vatandaşlar için 200000 tl kadar internet bankacılığı uygulaması üzerinden kredi almak ister misiniz?

Online olarak 200.000 TL ödeme verilecek! Bankadan yeni açıklama geldi, Kefilsiz kredi

200000 TL'ye kadar Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi ödemesi verileceği açıklandı. 12 ay vadeli kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi ödemesi alabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz ve hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar, 200000 TL kredi ödemesi hızlı bir şekilde alabilmektedir.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sadece SMS ile değil başvurunuzu internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de gerçekleştirerek, kredi alabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Banka müşterisi olan vatandaşları daha önce 50000 TL'ye kadar verilen internet bankacılığı kredileri 12 ay vadeli olmak şartı ile 200000 TL'ye kadar vatandaşların kredi notuna göre ödenmektedir. Sizlerde başvurunuzu internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yapmak istiyorsanız, kredi işlemlerinize hemen mobil uygulama aracılığı ile birlikte yapabilirsiniz.

BAŞVURU

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak müşteriler 200.000 TL kredi almak istedikleri zaman Online olarak Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına giriş yapması gerekiyor.

Uygulamaya giriş yaptığınız zaman krediler menüsüne girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Menüye girdiğinizde İhtiyaç Kredisi olarak sizlere 2 adet ihtiyaç kredisi seçeneği verilecektir. Bireysel ihtiyaç kredisi ve 3 ay ertelemeli İhtiyaç Kredisi olarak sizlere kampanyalar sunulacaktır. Kredi kampanyalarını faiz oranları da birbirinden farklı olacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler