Ödeme bugün başladı: Kişi başına 14.000 TL net ödeme yapılacak

Kişi başına 14000 TL kadar net ödeme yapılacağı banka tarafından açıklandı.

Ödeme bugün başladı: Kişi başına 14.000 TL net ödeme yapılacak

Nakit ihtiyacı olan kişiler için kredi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu kampanyada bireysel müşterilere 14000 TL gelir belgesiz kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden kullanabileceğinizi 14000 TL'nin kredi banka müşterilerine özel, olarak hazırlanmıştır. Daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanıp, düzenli ödemeleri yapan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle ödemeler verilmektedir.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, 14000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, kredi işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilecekleri kampanya hazırlanabilir. Nakit kredi kullanmak istiyorsanız, 14000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olarak kredi ödemelerini gerçekleştirebilmektedir.

Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası, Sizlere cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da işlem yapabiliyor. Sms ile ilgili ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara acil ihtiyacınızın olması durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi ödeme alabilirsiniz.

Sms ile başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız ve 14000 TL nakit kredi kullanmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj atın ve sonucu bekleyin. 10 dakika içerisinde kredi sonucu sizlere gelir, Yapı Kredi Bankası üzerinden ne kadar kredi onay aldığınızı görür ve bu kredilerim banka şubesi üzerinden kullanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler