O Bankadan açıklama 16:15'de Geldi, IBAN numarasını kontrol eden 40.000 TL ödeme aldı!

Banka üzerinden 40000 TL'ye kadar nakit kullanacak olan kişilere, Akbank tarafından açıklama geldi.

O Bankadan açıklama 16:15'de Geldi, IBAN numarasını kontrol eden 40.000 TL ödeme aldı!

Akbank, yapmış olduğu yeni kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşlara kredi imkanı sağlarken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere online olarak hızlı bir şekilde internet üzerinden kredi ödemesi yapacağını açıkladı.

40000 TL ile 100000 TL arasında kredi kullanabileceğiniz ve düşük faiz oranları ile birlikte alacağınız bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödeme işlemleri gerçekleştiriliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek internet üzerinden kredi kullanabilmektedir.

Akbank internet bankacılığı uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank hesabınıza olması da bu işlemlere müşteri hizmetlerinden yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapmak için girdiğiniz Akbank Direkt uygulaması üzerinden Direkt Kredi seçeneğini seçerek buradan 100.000 TL ve 36 ay vade ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ayrıca daha düşük günlüklerde kredi istiyorsanız bu limitlerde de başvuru yapmanız mümkündür.

Banka sizlere hemen Kredi sonucunu verir ve onaylı olması durumunda bu krediyi de hesaba atarsınız. Akbank kişinin kredi notuna göre de faiz oranı uygular. Emekli olan ve emekli maaşını bankalar üzerinden alan vatandaşlar, Akbank üzerinden almış oldukları krediler ile birlikte uygun faizlerle işlem yapabilmektedirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, dilediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

SMS kredi

Akbank, aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. SMS ile kredi başvurusu için kredi yazıp boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderin.