O Banka 30 Ocak tarihine kadar, 50.000 TL ödeme yapıyor! Banka bu krediyi bireysel müşteriye veriyor

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara hızlı bir şekilde kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı.

O Banka 30 Ocak tarihine kadar, 50.000 TL ödeme yapıyor! Banka bu krediyi bireysel müşteriye veriyor

Denizbank kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm bireysel müşterileri cep telefonları üzerinden SMS attırarak da kredi imkanı sağlamaktadır. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 50000 TL kadar ödeme yapılacağı haberi verildi. 50000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hızlı bir şekilde kredi ödemesi yapacak olan Denizbank, TC kimlik numarası üzerinden sizlere, sorgulama yapacak, sorgulama sonrasında 30 Ocak tarihine kadar kredi ödemesi gerçekleştirecektir.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabilecek ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden kullanabileceksiniz. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarına, deniz mobil uygulaması üzerinden yakarken, banka müşterisi olmayıp, SMS ile kredi onay alan vatandaşlara en yakın DenizBank şubesine giderek, onaylı tutarı, kullanabilir.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilerin banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda cep telefonları üzerinden SMS atarak oturdukları yerden bu bankadan ne kadar kredi onayı aldıklarını görebilmektedirler. Denizbank resmi internet sitesine giriş yaparak, kampanya detayları hakkında, buradan bilgi alabilirsiniz.

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız öncelikle banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi sonucu başvuru yaptıktan hemen sonra sizlere verilecektir. Kredi başvurusu için bankanın resmi internet sitesi üzerinden veya SMS kredi başvurusu sistemini kullanarak işlem yapabilirsiniz. Kredim yazıp TC kimlik numaranızı 3280’e gönderirseniz kredi başvurunuz onay alacaktır. Kredi kullanımını banka şubelerinden yapabilirsiniz.