Nakit ödeme almak isteyenlere müjde! 70.000 TL'ye kadar hemen ödeme verileceği açıklandı!

Acil nakit ihtiyacınızın olması durumunda 70000 TL kadar ödeme olabileceğiniz bir kampanya hazırlandı.

Nakit ödeme almak isteyenlere müjde! 70.000 TL'ye kadar hemen ödeme verileceği açıklandı!

Denizbank ve Akbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanarak, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilecektir. Denizbank, Akbank, resmi internet siteleri üzerinden yapılan duyurularda kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde verilmektedir. Emekli maaşı olan ve emekli maaş hesapları üzerinden kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturulmaktadır.

Bankalar, yapılan bu kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz kredi kampanyasına katılarak, başvuru şartlarına uygun olarak Denizbank ve Akbank, sizlere ödeme vermektedir.

70000 TL kredi veren bankalar...

70000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, banka müşterisi olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi ödemelerini bu iki banka üzerinden gerçekleştirebiliyor. Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, müşteri olmaları durumunda, işlemlerini banka üzerinden hızlı bir şekilde deniz mobil uygulaması üzerinden yapabiliyor. Denizbank, aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi imkanı sağlıyor.

Akbank, düşük faiz oranları ile birlikte vereceği 24 ay vadeli 70000 TL kredi için Akbank Direkt uygulamaları üzerinden şubelere gelmeden, sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, 70000 TL'ye kadar alacağınız bu kredilerden yararlanmak için 5 dakika içerisinde sonuç alabilir ve hemen hesabınıza ödemeler yatırabilirsiniz.

Sms ile başvuru yapacak olan kişiler, Akbank üzerinden 44 25 numarasına kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı göndermesi gerekiyor. Acil ihtiyacı olan kişiler, Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorlarsa kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak, 32 80 numarasına mesaj atması gerekiyor. Akbank ve Denizbank tarafından yapılacak olan kredi kampanyalarında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların SMS ile başvuru yapabilmeleri için öncelikli bir mesaj atmaları da banka tarafından isteniyor.

Önceki ve Sonraki Haberler