Müjde verildi! Emekliye Özel Bankadan Ödeme Limitleri Yükseldi! 100.000 TL Emekli Ödemesi Var

Emekli maaş alan vatandaşlara 100000 TL'ye kadar kefilsiz ve gelir belgesiz kredi verecek olan banka açıklandı.

Müjde verildi! Emekliye Özel Bankadan Ödeme Limitleri Yükseldi! 100.000 TL Emekli Ödemesi Var

Emekli maaş hesapları üzerinden nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan kampanyalarda öncü olan Akbank, yapmış olduğu yeni kampanyada, emekli maaş alan vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini ve bu ödemeleriyle birlikte hemen aynı gün içinde işlem yapacağını açıkladı.

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar, kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte istedikleri zaman 100 bin TL olarak kullanabilecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda, alabileceğiniz kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların emekli olmaları durumunda, Akbank, bu kişilere 100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi vererek, diğer bankalardaki olan borçlarını da kapatacaktır.

EMEKLİ KREDİSİ

Emekli kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerde Akbank şubelerine giderek kimliğinizle birlikte maaşınızı, Akbank şubesine taşımak istediğinizi söylerseniz, sizlere özel olarak hazırlanan kredi kampanyasından faydalanarak maaş, taşıma işlemleri yapıldıktan sonra yüksek limitli kredi alabilirsiniz.

SMS KREDİ

Cep telefonları üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalar da emekli maaşı Akbank, üzerinde olan tüm vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak, 44 25 numarasına göndermesi durumunda Emekli Kredisi kampanyasına mesaj atarak, başvuru yapacak. Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alan tüm vatandaşlar istedikleri zaman kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte Akbank şubeleri üzerinden de kullanabilirler veya Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan bankasız işlem yapabilirler.