Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor: PTT ve Ziraat Bankası 40.000 TL ödüyor

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden 40000 TL'ye kadar ödeme alabileceğiniz bir kampanya hazırlandı.

Milyonlarca emekliyi ilgilendiriyor: PTT ve Ziraat Bankası 40.000 TL ödüyor

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden 40000 TL'ye kadar ödeme alabileceğiniz bir kampanya hazırlandı. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, PTT ve Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişilere 40000 TL'ye kadar ödeme verilecek. Emekli maaş hesaplarınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşların emekli hesapları üzerinden 40000 TL'ye kadar ödeme verileceği açıklandı.

PTT ve Ziraat Bankası aracılığı ile birlikte başlatılan kampanyada maaşlarını bu bankadan alan veya maaş taşıması yapan tüm vatandaşlar istedikleri zaman başvuru yaparak, 40000 TL, onay alabilecek. Ptt ve Ziraat Bankası ile birlikte yapılacak olan ihtiyaç kredisi kampanyalarında, kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşların en yakın şubeler üzerinden yapabilecekleri işlemler gibi aynı zamanda internet üzerinden de ödemeler alabilmektedir.

ZİRAAT BANKASI

Emekli maaş hesabınız üzerinden 40000 TL ödeme almak istiyorsanız, Ziraat Bankası şubelerine giderek kimliğinizle birlikte emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte kredi başvurusuna bireysel müşteri temsilcisi üzerinden yapabilirsiniz.

PTT

Ptt üzerinden emekli maaş alıyorsanız size en yakın PTT şubesine giderek başvurunuzu yapabilir veya bankanın SMS servisini kullanarak bankaya gitmeden de kredi onayı alabilirsiniz. Emekli maaşını PTT üzerinden alan kişiler, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu masajı, 30 50 numarasına göndererek, PTT, emekli kredisi başvurusunda bulunmuş olacaktır.