Meclisten geçti, İmzalandı... Emeklilere verilen nakit kampanyası 15 Şubat'a kadar uzadı!

Meclis onayından geçen ve emekleri verilecek olan Nakit kampanyasıyla ilgili 15 Şubata kadar tarihin uzadığı açıklandı.

Meclisten geçti, İmzalandı... Emeklilere verilen nakit kampanyası 15 Şubat'a kadar uzadı!

Emekli maaş ödemeleriyle ilgili nakit kampanyalarına katılacak olan kişilere kamu bankaları tarafından verilecek olan İhtiyaç Kredisi Duyurusu tekrardan paylaşıldı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olup ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kullanacak olan tüm emekliler için yapılacak olan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşların Meclis onayından geçen düşük faizli kredi kampanyası duyuruldu.

KAMU BANKALARI TARAFINDAN ÖDENECEK

Kamu bankaları üzerinden yapacağınız borç kapatma kredisi ve ihtiyaç kredisi başvurularında, emekli maaşınızın bu bankadan üzerinden olmaları durumunda Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda, nakit kredi ödemelerinden faydalanmak isteyen tüm vatandaşları 5 dakika içerisinde sonuç vermektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi, 100.000 tl kullanabilirsiniz. 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu kredilerde 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi kullanmanıza olanak sağlanıyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar başvurularını internet sitesi üzerinden de 7 24 yapabiliyor. 50000 TL gelir belgesiz kredi onayı almak için aynı zamanda en yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte de işlemlerinizi gerçekleştirebilir, nakit sıkıntısı yaşamanız durumunda emekli maaş hesabınız üzerinden dilediğiniz zaman kamu bankalarından düşük faizli kredi kullanabilirsiniz. 15 Şubat'a kadar devam edecek olan bu kampanyaya katılacak olan emeklilerin maaş müşterisi olması durumunda emekli maaşlarını taşıdıktan sonra ilk maaşını aldıktan sonra başvuru yapması gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler