Meclisten geçti! Emeklilere ek ödeme verildi! Son dakika haberi!

Emekli maaş alan vatandaşlar için ek ödeme haberi geldi.

Meclisten geçti! Emeklilere ek ödeme verildi! Son dakika haberi!

Emekli maaş alan vatandaşlar, daha önce kamu bankaları üzerinden işlem yaparak, kredi veya kredi kartı kullanmış olmaları durumunda ve bu kredi ve kredi kartı ürünlerini düzenli ödemiş olmaları durumunda ek ödemeli kredi alabilecekler. Ziraat Bankası Vakıfbank, Halkbank tarafından sadece emekliler için başlatılan bu kampanyanın, meclisten onayı geçti. Resmi Gazetede yayınlandı ve ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere devlet destekli, faiz oranları ile birlikte şubat ayı sonuna kadar ödeme yapılacağı açıklandı. 3 banka üzerinden de ihtiyaç kredisi alacak olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte ödenecektir.

MECLİSTEN GEÇTİ

Uygun faiz oranları ile birlikte kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasına katılacak olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştirileceği açıklandı.

Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak kredi alabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlar hemen aynı gün içinde Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank kredi ödemesi verecek.

Başvuru yapmak istiyorsanız, banka şubelerine gitmeden internet sitesi ve internet şubesini kullanarak, kamu bankaları üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, 50000 TL'ye kadar daha ek kredi ödemesi alabilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda şartlara uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan kamu bankaları yapmış oldukları, kampanyalarda özellikle de hızlı bir şekilde sonuç verilecek olan Emekli Kredisi kampanyasını internet siteleri üzerinden de duyurdu.