Meclisten geçti: Borçlar Şubat ayında kapanacak! Tüm vekiller el kaldırdı

Meclis onayından geçen ve banka borçlarını kapatmak için uygun faizlerle kamu bankaları tarafından kredi verileceği onaylandı.

Meclisten geçti: Borçlar Şubat ayında kapanacak! Tüm vekiller el kaldırdı

Bankalardaki olan borçlarını kapatmak için nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, destek kredisi ödemesi yapacağını açıkladı. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi birada ödenecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, kendi resmi internet siteleri üzerinden de yapmış olduğu duyuruyla birlikte şubat ayı itibariyle borç kapatma kredisi ekranlarına açacağını ve bankalardaki olan tüm güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için sizlere destek olacağını açıkladı.

Kamu bankaları üzerinden başvuru imkanı sağlanacaktır...

Borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlara kampanya başlatan bu bankalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler nakit ihtiyacı ve borç kapatma kredisi kullanmak için banka şubelerine kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte gitmeleri yeterli olacaktır. Bankalar üzerinden yapılan bu işlemlerde nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecektir. Bankalar üzerinden borç kapatma kredisi almak isteyen vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda ihtiyaç kredisini kullanacak olan kişiler aynı şartlar dahilinde ödemelerini bankalar üzerinden alabilmektedir.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek bu banka üzerinden 5 dakikada onaylanan Kredi kampanyasına katılarak hem emekli kredisi kullanabilir hem de diğer bankadaki olan borçlarımızı kapatmak için transfer kredisi alabilirsiniz.

Başvuru yapacak olan vatandaşlar, Ziraat Bankası haricinde Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek devlet destekli ve en düşük faiz oranlarından yararlanma kaydı ile kredi başvurusunda bulunabilir.

Size en yakın banka şubesine giderek başvuru yapacak olan vatandaşlar kimlikleri ile birlikte gelir belgesini yanında götürmesi durumunda kredi onayı verilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler