Kredi ve kredi kartı borçlarını kapatacak olanlar dikkat: O bankadan bugün borç kapatma ödemesi verilecek

Bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlar için duyuru yapıldı.

Kredi ve kredi kartı borçlarını kapatacak olanlar dikkat: O bankadan bugün borç kapatma ödemesi verilecek

Kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak istiyorsanız o banka üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabiliyorsun. Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni duyuru ile birlikte bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınızı sizleri düşük faiz oranlarıyla birlikte kapatmaya söz verdi. 50000 TL'ye kadar olan tüm kredi kartı borçlarınız için 36 ay vadeli kredi kullanabilir, kredi ve kredi kartı borçlarınızı aynı anda kapatmak içinde sizlere 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi verilmektedir.

En düşük faiz oranlarından yararlanarak, Ziraat Bankası üzerinden kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmanız için ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde ödeme verilmektedir. Kredi ve kredi kartı borçlarından sıkılan tüm vatandaşlar için bireysel kredi kullandıracak olan Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte hemen aynı gün içinde ödeme vermektedir.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi kampanyası...

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi kampanyası almak istiyorsanız size en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgenizle birlikte gitmeniz gerekiyor. 1.69 faiz oranları civarında kredi kampanyasına katılabilecek ve banka müşterisi olmanız durumunda daha düşük faiz oranlarından yararlanarak tüm bankadaki borçlarınızı kapatabileceksiniz.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşların emekli olmaları durumunda maaş müşterisi olması isteniyor ve bu şekilde yüksek limitli krediler verilerek, hem de içinde ihtiyaç kredisi de veriliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler