Kredi haberi: Akbank bankamatik kartı hesaplarına 30.000 TL ödeyeceğini duyurdu

Akbank üzerinden bankamatik kartı hesabınız üzerinden 30 bin TL ödeme verilecek!

Kredi haberi: Akbank bankamatik kartı hesaplarına 30.000 TL ödeyeceğini duyurdu

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyenlere yeni bir kredi haberi geldi. Banka bankamatik kartı olan herkese 30 bin TL ödeme yapacak. 36 ay vadeye kadar kredi ödemesi yapacağınız bu bankalar üzerinden hemen ödeme alabileceksiniz. Kredi notuna ve kredi siciline göre işlem yapacak olan Akbank, bu kredileri 7 24 başvuru yapabilmeniz için imkan sağlayacak! Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak için bu bankadan hesabı olanlar daha avantajlı kredi verilecektir.

AKBANK KREDİ KAMPANYASI

Akbank kredi kampanyası başladı. Banka kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda 444 25 25 numarasından hemen internet şifresi alabilirsiniz ve bu şifre ile birlikte Akbank Direkt uygulaması üzerinden giriş yaparak, kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank direkt üzerinden yapacağınız kredi başvurusu 30 bin TL ödeme olarak sizlere verilir ve 36 ay vadeye kadar bu kredileri kullanmanıza olanak sağlanır. Akbank üzerinden başvuru yaparak kredi ödemelerini alacak kişilere banka hemen sonuç vermektedir. Kredi alacak kişiler, banka müşterisi olması durumunda hemen aynı gün içinde hesaplara ödeme yatırabileceklerdir.

Akbank kredi başvurusu aynı zamanda, SMS ile kredi vermektedir. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler, KREDİ yazıp boşluk bırakıp, TC KİMLİK yazarak bu mesajı 4425 numarasına mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde de SMS ile kredi almış olacaksınız. Daha yüksek kredi notu olan kişiler, 30 bin TL ödeme haricinde daha yüksek limitlerde de kredi alabileceksiniz.